POJEKTOWANIE GRAFICZNE

  • LOGO i identyfikacja wizualna

„Ten sam element wizualny, oglądany raz za razem, wzbudza zaufanie i powoduje, że klienci częściej do nas wracają. Można to przyrównać do zestawienia nazwisk z twarzami – logo pozwala nam zapamiętać doświadczenia związane z daną firmą.”

David Airey „Logo Design Love” 

Logo dla firmy z branży konsultingowej. Prosty sygnet nawiązujący do nazwy firmy, a także przejrzystości jej działania. Dodatek granatu podkreśla profesjonalizm marki. Logo może występować w wersji z tagline „business consulting” lub bez.

Logo dla portalu z branży sportowej. Sygnet wyrażający dynamikę i energię, zarówno poprzez wzór jak i kolor. Prosty logotyp.

Logotyp dla akcji promującej pozytywne znaczenie terapii psychologicznej.  Dwa odcienie zieleni nawiązujące do nadziei i harmonii, oraz pomarańcz,  który kojarzy się z optymizmem – podkreślają przekaz. 

firma bez logo
jest jak człowiek bez twarzy

„Wizytówka to zazwyczaj prostokątny, podręczny kartonik, zapisany treścią zależną od rodzaju wizytówki. Towarzyszy chwilom nawiązywania znajomości. Jest oznaką uprzejmości i szacunku, a współcześnie pełni funkcje reklamowe.”

Tak mówi wikipedia i co do zasady dużo dodawać nie trzeba. Jedynie oprócz tego, że dobrze, aby ten „kartonik” był profesjonalnie zaprojektowany!

  • BANERY INTERNETOWE, GRAFIKI, ulotki elektoniczne i inne

Już chyba nie sposób dziś funkcjonować bez promocji w internecie. Posty, banery internetowe są przykuwającym oko nośnikiem przekazu. Dobrze zaprojektowane i spersonalizowane na potrzeby Twojej marki czy kampanii zapadają w pamięć i utrwalają wizerunek.

Potrzebujesz dedytkowanych ilustracji — nie ma sprawy. Jestem w stanie zaproponować Ci własne pomysły i wykonać rysunki w różnych technikach. Dysponuję też dostępem do dużej bazy zdjęć — wszystko w zasięgu ręki.

Ze względu na fakt, że specjalizuję się w animacji, mogę też bez problemu ożywić Twoje banery.

  • ULOTKI, PLAKATY, OKŁADKI, OPAKOWANIA, roll up

Ulotka, okładka, projekt opakowania, gadżetu?  A może większe formaty — plakat, roll up czy naklejki na ścianki na tragach? Drukowane formy wciąż są niezbędne prawie w każdej działalności.

projekt etykiety
projekt etykiety

zapraszam do współpracy!

Email

silvia@picturebysilvia.com

Telefon

(+48) 501 379 244