POJEKTOWANIE GRAFICZNE

  • LOGO i identyfikacja wizualna

„Ten sam element wizualny, oglądany raz za razem, wzbudza zaufanie i powoduje, że klienci częściej do nas wracają. Można to przyrównać do zestawienia nazwisk z twarzami – logo pozwala nam zapamiętać doświadczenia związane z daną firmą.”

David Airey „Logo Design Love” 

Logo dla firmy z branży konsultingowej. Prosty sygnet nawiązujący do nazwy firmy, a także przejrzystości jej działania. Dodatek granatu podkreśla profesjonalizm marki. Logo może występować w wersji z tagline „business consulting” lub bez.

Logo dla portalu z branży sportowej. Sygnet wyrażający dynamikę i energię, zarówno poprzez wzór jak i kolor. Prosty logotyp.

Logotyp dla akcji promującej pozytywne znaczenie terapii psychologicznej.  Dwa odcienie zieleni nawiązujące do nadziei i harmonii, oraz pomarańcz,  który kojarzy się z optymizmem – podkreślają przekaz. 

Logo dla firmy z branży ubezpieczeniowej zajmujacej się likwidacją szkód.

firma bez logo
jest jak człowiek bez twarzy

„Wizytówka to zazwyczaj prostokątny, podręczny kartonik, zapisany treścią zależną od rodzaju wizytówki. Towarzyszy chwilom nawiązywania znajomości. Jest oznaką uprzejmości i szacunku, a współcześnie pełni funkcje reklamowe.”

Tak mówi wikipedia i co do zasady dużo dodawać nie trzeba. Jedynie oprócz tego, że dobrze, aby ten „kartonik” był profesjonalnie zaprojektowany!

  • BANERY INTERNETOWE, GRAFIKI, ulotki elektoniczne i inne

Już chyba nie sposób dziś funkcjonować bez promocji w internecie. Posty, banery internetowe są przykuwającym oko nośnikiem przekazu. Dobrze zaprojektowane i spersonalizowane na potrzeby Twojej marki czy kampanii zapadają w pamięć i utrwalają wizerunek.

Potrzebujesz dedytkowanych ilustracji — nie ma sprawy. Jestem w stanie zaproponować Ci własne pomysły i wykonać rysunki w różnych technikach. Dysponuję też dostępem do dużej bazy zdjęć — wszystko w zasięgu ręki.

Ze względu na fakt, że specjalizuję się w animacji, mogę też bez problemu ożywić Twoje banery.

  • ULOTKI, PLAKATY, OKŁADKI, OPAKOWANIA, roll up

Ulotka, okładka, projekt opakowania, gadżetu?  A może większe formaty — plakat, roll up czy naklejki na ścianki na tragach albo billboard? Drukowane formy wciąż są niezbędne prawie w każdej działalności.

roll ups
projekt etykiety
projekt etykiety

zapraszam do współpracy!

Email

silvia@picturebysilvia.com

Telefon

(+48) 501 379 244