o mnie

Poznajmy się! Przekonaj się, że możesz mi zaufać, powierzając swój projekt.

animacja

Ilustracja

grafika

Witaj!  nazywam  się  Sylwia  kołowacik

Jestem grafikiem freelancerem.

Ilustracja cyfrowa oraz animacja 2D to moje pasje. W pracy wykorzystuję różne techniki, dzięki czemu zaoferuję Ci wiele możliwości, z których będziesz mogła/mógł skorzystać, aby uzyskać zamierzony efekt.

Zajmuję się również projektowaniem graficznym związanym z identyfikacją marki – takimi jak loga, wizytówki oraz innymi projektami do sieci i druku. 

Zanim zdecydowałam się na własną działalność, wiele lat przepracowałam w korporacji.  To dobra informacja dla Ciebie, ponieważ zdobyte doświadczenie związane z pracą na menadżerskim stanowisku, oraz prowadzeniem wielu skomplikowanych projektów daje Ci gwarancję, że pracujesz z solidną osobą. Z partnerem, na którym możesz polegać.

W życiu zawodowym jestem sumienna, terminowa, nie lubię niedomówień i dotrzymuję słowa. Tego też oczekuję od współpracowników. Wierzę, że sprawna komunikacja i wzajemne zrozumienie to klucz do sukcesu.

Edukacja

Studia i kursy

Ukończyłam studia wyższe na kierunku Grafika na Europejskim Wydziale Sztuk uczelni Vistula University. Podczas nauki oprócz grafiki cyfrowej, dużo czasu poświęcałam na tradycyjne formy artystyczne – takie jak grafika warsztatowa, malarstwo czy rysunek.  To bardzo rozwinęło wyobraźnię.

W zakresie grafiki komputerowej i animacji przeszłam wiele szkoleń i kursów tematycznych. Na co dzień doskonale swoje umiejętności, podnoszę kompetencje i szukam nowych rozwiązań.

Przeszłam też edukację w zakresie marketingu internetowego, SEO oraz mediów społecznościowych.

języki

Pracuję również w języku angielskim. Płynnie komunikuję się w mowie i piśmie. Pracowałam w wielu międzynarodowych zespołach.

narzędzia pracy

Pracuję na programach pakietu Adobe, oraz wielu innych aplikacjach dla grafików i animatorów takich jak Moho13, VideoScribe, Toonly, Doodly, Procreate, iMovie i inne.

Pracuję w środowisku MacOS. Wykorzystuję tablety graficzne.

Pasje

Moimi innymi pasjami są Paryż i sztuka. Od ponad 6 lat prowadzę bloga o stolicy Francji, historii artystów, którzy wiązali z nią swoje życie i kariery, muzeach, ciekawostkach ze świata mody i sztuki.
Mogę śmiało powiedzieć, że obecnie jest to najpopularniejsze miejsce sieci,  jeśli chodzi o temat Paryża. Zapraszam Cię serdecznie, dołącz do grona miłośników: “O północy w Paryżu”

zapraszam do współpracy!

Email

silvia@picturebysilvia.com

Telefon

(+48) 501 379 244

Adres

Polska, Warszawa

11 + 13 =