o mnie

Poznajmy się! Przekonaj się, że możesz mi zaufać, powierzając swój projekt.

animacja

Ilustracja

grafika

Witaj!  nazywam  się  Sylwia  kołowacik

Jestem grafikiem freelancerem.

Ilustracja cyfrowa oraz animacja 2D to moje pasje. W pracy wykorzystuję różne techniki, dzięki czemu zaoferuję Ci wiele możliwości, z których będziesz mogła/mógł skorzystać, aby uzyskać zamierzony efekt. Tworzę animacje od scenariusza po montaż i udźwiękowienie. Od filmów reklamowych, explainery, akcje informacyjne po videoklipy do muzyki.

Z równym zaangażowaniem zajmuję się projektowaniem graficznym. Mam doświadczenie w projektowaniu całej gamy materiałów zarówno do zastosowań cyfrowych, jak i do druku, w tym również druku wielkopowierzchniowego jak roll upy,  bilbordy, ścianki na targi, autobusy.

Opracowuję identyfikację graficzną dla firm z Branbookiem i kompletem projektów. Przygotowuje katalogi, materiały wewnętrzne czy prezentacje. Grafiki na socilal media, gadżety reklamowe.

Projektuję też okładki do książek i składam ebooki. Tworzę strony www pod WordPress wykorzystując nowoczesne kreatory motywów.

I wszystko inne, bo nie ma dla mnie problemów są tylko wyzwania!

Zawsze mam do zaoferowania własne pomysły oraz sugestie wynikające z doświadczenia i intuicji. Każdy projekt traktuję indywidualnie i profesjonalnie, bo sukces mojego klienta jest moim sukcesem.

Jestem sumienna, terminowa, nie lubię niedomówień i dotrzymuję słowa. Tego też oczekuję od współpracowników. Wierzę, że sprawna komunikacja i wzajemne zrozumienie to klucz do sukcesu.

Zanim zdecydowałam się na własną działalność, wiele lat przepracowałam w korporacji.  To dodatkwa dobra informacja dla Ciebie, ponieważ zdobyte doświadczenie związane z pracą na menadżerskim stanowisku, oraz prowadzeniem wielu skomplikowanych projektów daje Ci gwarancję, że pracujesz z solidną osobą.

Myslę, że właśnie z tych wszystkich powodów mam bazę stałych klientów, którzy mi ufają, i z którymi pracuję od wielu lat. Więc jeśli cenisz sobie partnera, na którym możesz polegać – zapraszam Cię do współpracy!

„Z przyjemnością polecam usługi Pani Sylwii. Profesjonalne podejście, projekt oraz trafne sugestie pomyślnie doprowadziły do uzyskania animacji, z której jesteśmy bardzo zadowoleni.

Mateusz Ryszkaniec

"mSoft"

„Sumienność, terminowość i zaangażowanie to bardzo rzadkie 3 słowa w tej branży, które wyróżniają Panią Sylwię spośród innych. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy innym, aby bez zastanowienia rozpoczynali współpracę”

Zabezpiecz Auto

Sylwia jest komunikatywną, elastyczną oraz uzdolnioną graficzką. Narysuje to co wymyślisz. Przygotuje graficzne urozmaicenia Twoich plików.

Generator Pomysłów

Pani Sylwia wykonywała film na potrzeby akcji promocyjnej naszej firmy. Realizacja przebiegła sprawnie, podczas której był bardzo dobry kontakt. Film zrealizowany terminowo i z pełnym zaangażowaniem. Zdecydowanie polecam firmę Pani Sylwii!

Aneta Olszewska

Starszy Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji, EWE energia sp. z o.o.

Bardzo profesjonalne podejście do zagadnienia, szybka realizacja, bardzo dobry kontakt, polecam serdecznie.

Klaudia Woińska

Marketing Manager, MS POS Poland Sp. z o.o.

Edukacja

Studia i kursy

Ukończyłam studia wyższe na kierunku Grafika na Europejskim Wydziale Sztuk uczelni Vistula University. Podczas nauki oprócz grafiki cyfrowej, dużo czasu poświęcałam na tradycyjne formy artystyczne – takie jak grafika warsztatowa, malarstwo czy rysunek.  To bardzo rozwinęło wyobraźnię.

W zakresie grafiki komputerowej i animacji przeszłam wiele szkoleń i kursów tematycznych. Na co dzień doskonale swoje umiejętności, podnoszę kompetencje i szukam nowych rozwiązań.

Przeszłam też edukację w zakresie marketingu internetowego, SEO oraz mediów społecznościowych.

języki

Pracuję również w języku angielskim. Płynnie komunikuję się w mowie i piśmie. Pracowałam w wielu międzynarodowych zespołach. 

narzędzia pracy

Pracuję na programach pakietu Adobe, oraz wielu innych aplikacjach dla grafików i jak np Canva, czy animatorów takich jak Moho13, VideoScribe, Toonly, Doodly, Procreate, iMovie i inne.

Pracuję w środowisku MacOS. Wykorzystuję tablety graficzne.

AUTORSKI KURS WHITEBOARD ANIMATION W BIZNESIE

Jeżeli jesteś właścicielem firmy, grafikiem freelancerem, który chce poszerzyć swój warsztat lub po prostu interesujesz się animacją ten kurs będzie dobrym wyborem.

Dowiesz się z niego jak za pomocą prostych rozwiązań, nie posiadając umiejętności graficznych ani też dużych budżetów wyróżnić ofertę swoją lub swojej firmy właśnie za pomocą animacji whiteboard.

Szkolenie to z pewnością przyda się również osobom, które zajmują się marketingiem w mediach społecznościowych, prowadzą bloga lub kanał na YouTube. Animacje, które nauczysz się tworzyć z pewnością sprawią, że Twoje materiały staną się bardziej interesujące i przyciągną nowych odbiorców.

Czego się nauczysz:

 

  • tworzenia animacji whiteboard od podstaw
  • szukania pomysłów na angażujące animacje
  • kreatywnego wykorzystania animacji w biznesie i marketingu
  • pracy z animacją w najlepszych narzędziach np. Doodly
  • przygotowania animacji do mediów społecznościowych
  • wzbogacenia animacji o lektora i dźwięk
  • eksportu animacji do różnych mediów
  • tworzenia animacji bez umiejętności graficznych

MOJE Pasje

Moimi innymi pasjami są Paryż i sztuka. Od ponad 8 lat prowadzę bloga o stolicy Francji, muzeach sztuki,  artystach, którzy wiązali z nią swoje życie i kariery, ciekawostkach ze świata mody i sztuki.
Mogę śmiało powiedzieć, że obecnie jest to najpopularniejsze miejsce sieci,  jeśli chodzi o temat Paryża i sztuki. Zapraszam Cię serdecznie, dołącz do grona miłośników: „O północy w Paryżu”

zapraszam do współpracy!

Email

silvia@picturebysilvia.com

Telefon

(+48) 501 379 244