Animacja – sprawdź, jak wiele ma zastosowań!

  • Wyróżniająca i zapadająca w pamięć reklama biznesu

Krótka historia, najczęściej z bohaterami, z lektorem lub bez, która ma za zadanie zachęcić do zakupu produktu lub usługi. Zazwyczaj skonstruowana na prostym schemacie: problem –  Twoja usługa/produkt – problem rozwiązany.

Historie przeważnie są lekkie i z humorem. Zobacz poniżej!

Animowana reklama dla agencji ubezpieczeniowej specjlizującej się w produktach dla branży IT.

 

Animowana reklama dla salonów tatuażu Sky Tattoo, zrealizowana na podstawie dostarczonego scenariusza.  Projekt i wykonanie bohaterów oraz scenerii własny. Profesjonalni lektorzy.

Animowana reklama dla firmy brokerskiej. Scenariusz klienta, grafika wektorowa wykonanana na zamówienie. Lektor. Styl whiteboard animation.

Animacja z lektorem dla firmy KUPIMY TWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ zajmującej  się skupem nieruchomości – lektor, scenariusz przy współpracy z klientem.

Animacja dla firmy Pag2Play zajmującej się usługami dla branży rozrywkowej.

Animacja stworzona dla firmy DADA PRAMS producenta wózków dziecięcych i akcesorów. Wszystkie ilustracje wykonane na potrzebę projektu.

  • TRAILER KSIĄŻKI

Ilustracje wykonane na zlecenie na podstwie wizji autora ksiązka.

  • proste i angażujące wyjaśnienie działania Twojej usługi, produktu czy procesu

Zwięzła i przystępna narracja w połączeniu z ciekawie zaaranżowaną animowaną grafiką przykuwa uwagę widza i skutecznie trafia z przekazem.
Tego typu film nazywany jest: EXPLAINER. Nadaje się do celów reklamowych, ale również instruktażowych czy informacyjnych.
W filmie możesz wyjaśnić klientowi np. jak wypełnić formularz. Możesz też użyć ją do celów wewnętrznych i komunikacji z załogą.

Explainer dla Dostawcy Internetu — Whiteboard animation z elementami tradycyjnej animacji. Rysunki w całości wykonane na potrzebę projektu.

Explainer dla firmy z branży rozrywkowej, świadczącej kompleksowe rozwiązania dla salonów gier.

Explainer objaśniająca sposób działania zabezpieczenia kradzieżowego zrealizowana dla firmy Zabezpiecz Auto

Animacja dla firmy mSoft tradycyjna opisująca sposób działania aplikacji do zarządzania  awariami na linii produkcyjnej.

Explainer w stylu whiteboard dla fundacji edukacyjnej. Wszystkie ilustracje narysowane na potrzeby realizacji.  Scenariusz stworzony we współpracy z klientem. 

Animacja,  styl whiteboard połączony z elementami tradycyjnej animacji. Rysunki wykonane na potrzeby produkcji oraz zdjęcia ze stocku. 

Instrukcja wypełnienia i przygotowania dokumentów niezbędnych do ubiegania się o finansowanie studiów.

Animacja dla firmy z branży esportowej opisująca funkcjonowanie nowego protalu.

Explainer dotyczący usługi audytu energetycznego dla firmy EWE. Dedykowane ilustracje, scenariusz przygotowany przy współpracy z klientem.

Animowana mapa ilustrująca organizację i trasę spływu kajakowego

  • Promocja działalności, inicjatywy lub informacje o osiągnięciach/planach

Animacja będzie świetnym sposobem promocji kampanii czy inicjatywy. Dzięki niej możesz dotrzeć do większej ilości odbiorców, aby zaangażować ich w Twoje działania czy też zyskać sponsorów na realizację projektu.

Możesz też stworzyć materiał, który zapowiada modernizacje związane z Twoją działalnością, prezentuje kierunek rozwoju, tym samym buduje więź z klientem i zachęca do korzystania z Twoich usług.

Poniższa animacja powstała przy współpracy z agencją marketingową, scenariusz i grafika przygotowana przez agencję,  moim udziałem było zanimowanie obrazu.

Poniższa animacja powstała w dwóch językach. Cała grafika zaprojektowana jest od podstaw przeze mnie. Scenariusz przygotowany na podstawie wytycznych klienta

Animacja zachęcająca do podjęcia pracy w Nazwa.pl. Scenariusz klienta, grafika stowrzona na zamówienie.

Film zachęcajacy do udziału w dniach ziemi, organizowanych przez Samorząd Uniwersytetu Jagiellońskiego.

  • animacje edukacyjne

Animacja edukacyjna dotyczaca psychologii dl fundacji „Teraoia to nie wstyd” . Ilustracje autorskie wykonane na zlecenie

  • wyróżnik na portalach społecznościowych

Animacje są idealnym wyróżnikiem w mediach społecznościowych.
Film w tle na FB, animacja na Instastories, intro na Youtube, zajawka na temat Twojej firmy lub konkretnego zdarzenia w wybranym formacie.  Czego Tobie potrzeba? Daj znać!

Post na Facebook

reklama na instastories

   Posty na Instagram

    poniżej w stylu whiteboard

film w tle na facebook

intro na youtube

  • animacja do muzyki

Animacja słynnego obrazu autorstwa Wassily Kandinsky’iego  „composition no 8” do muzyki Claude Debussy.

Wszytkie obiekty graficzne przygotowane na potrzeby projektu.

 

.

Klip animowany do piosenki młodego artysty, zrealizowany przy współpracy z producentem płyty firmą Delphy Records

Klip animowany do utworu w stylu hip-hop, zrealizowany zgodnie z koncepcją twórcy. Cała grafika  przygotowana od podstaw na potrzeby projektu.

Animacja z wizualizacją okładki albumu,
clip zrealizowany przy współpracy
z producentem płyty firmą Delphy Records

  • animacje dla dzieci

Mela i wiewiórka to animacja w całości wykonana na podstwie własnego projektu. Postacie jak i elementy scenerii zaprojektowanie na potrzeby filmu.

Klip animowany do Piosenki dla dzieci. Sceariusz we spółpracy z autorką, grafika na zamówienie 

Kot i jego pani. Krótka historia miłości do pupila! Postaci zaprojektowane na potrzeby filmu oraz przygotowane do animacji. Większość elemntów grafiki tła wykonane samodzielnie.

 

zapraszam do współpracy!

Email

silvia@picturebysilvia.com

Telefon

(+48) 501 379 244