Animacja – sprawdź, jak wiele ma zastosowań!

  • Wyróżniająca i zapadająca w pamięć reklama biznesu

Krótka historia, najczęściej z bohaterami, z lektorem lub bez, która ma za zadanie zachęcić do zakupu produktu lub usługi. Zazwyczaj skonstruowana na prostym schemacie: problem –  Twoja usługa/produkt – problem rozwiązany.

Historie przeważnie są lekkie i z humorem. Zobacz poniżej!

Animowana reklama dla firmy szkoleniowej, zrealizowana na podstawie dostarczonego scenariusza. Projekt postaci na podstawie wytycznych.
Cała grafika wykonana specjalnie na potrzeby filmu.

 

Animowana reklama dla salonów tatuażu Sky Tattoo, zrealizowana na podstawie dostarczonego scenariusza.  Projekt i wykonanie bohaterów oraz scenerii własny. Profesjonalni lektorzy.

Animowana reklama dla firmy brokerskiej. Scenariusz klienta, grafika wektorowa wykonanana na zamówienie. Lektor. Styl whiteboard animation.

Animacja wykonana na zlecenie firmy informatycznej, której jedną z usług jest budowa stron internetowych.  Lektor. Grafika z biblioteki.

Animacja zachęcająca do skorzystania z ochrony ubezpieczeniowej – produkt D&O

Animacja stoworzna dla firmy DADA PRAMS producenta wózków dziecięcych i akcesorów. Wszystkie ilustracje stworzone na potrzebę projektu.

Animacja z lektorem dla firmy KUPIMY TWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ  zjmującej  się skupem nieruchomości – lektor, scenariusz przy wspólpracy z klientem.

  • proste i angażujące wyjaśnienie działania Twojej usługi, produktu czy procesu

Zwięzła i przystępna narracja w połączeniu z ciekawie zaaranżowaną animowaną grafiką przykuwa uwagę widza i skutecznie trafia z przekazem.
Tego typu film nazywany jest: EXPLAINER. Nadaje się do celów reklamowych, ale również instruktażowych czy informacyjnych.
W filmie możesz wyjaśnić klientowi np. jak wypełnić formularz. Możesz też użyć ją do celów wewnętrznych i komunikacji z załogą.

Explainer dotyczący usługi audytu energetycznego dla firmy EWE. Dedykowane ilustracje, scenariusz przygotowany przy współpracy z klientem.

Animacja w stylu whiteboard dla fundacji zajmującej się edukacją. Ilustracje przygotowane na potrzeby produkcji z kolorystyką marki.

Explainer objaśniająca sposób działania zabezpieczenia kradzieżowego zrealizowana dla firmy Zabezpiecz Auto

Animacja,  styl whiteboard połączony z elementami tradycyjnej animacji. Rysunki wykonane na potrzeby produkcji oraz zdjęcia ze stocku. 

Animacja dla firmy z branży esportowej opisująca funkcjonowanie nowego protalu.

Animacja promująca akcję “Czas na dobry gaz” dla EWE Sp. z o.o. z branży energetycznej

Animowana mapa ilustrująca organizację i trasę spływu kajakowego

Film instruktażowy prezentujący krok po kroku proces zawierania umowy online za pośrednictwem platfomy Autenti.

Symulacja w systemie testowej umowy.

  • wsparcie i promocja inicjatywy

Animacja będzie świętnym sposobem promocji kampanii czy inicjatywy. Dzięki niej możesz dotrzeć do większej ilości odbiorców aby zaangażować ich w Twoje działania czy też zyskać sponsorów na realizację projektu.

  • wyróżnik na portalach społecznościowych

Animacje są idealnym wyróżnikiem w mediach społecznościowych.
Film w tle na FB, animacja na Instastories, intro na Youtube, zajawka na temat Twojej firmy lub konkretnego zdarzenia w wybranym formacie.  Czego Tobie potrzeba? Daj znać!

Post na Facebook

reklama na instastories

   Posty na Instagram

    poniżej w stylu whiteboard

film w tle na facebook

intro na youtube

  • animacja do muzyki

Animacja słynnego obrazu autorstwa Wassily Kandinsky’iego  “composition no 8” do muzyki Claude Debussy.

Wszytkie obiekty graficzne przygotowane na potrzeby projektu.

 

.

Klip animowany do piosenki młodego artysty, zrealizowany przy współpracy z producentem płyty firmą Delphy Records

Animacja z wizualizacją okładki albumu,
clip zrealizowany przy współpracy
z producentem płyty firmą Delphy Records

  • animacje dla dzieci

Mela i wiewiórka to animacja w całości wykonana na podstwie własnego projektu. Postacie jak i elementy scenerii zaprojektowanie na potrzeby filmu.

Kot i jego pani. Krótka historia miłości do pupila! Postaci zaprojektowane na potrzeby filmu oraz przygotowane do animacji. Większość elemntów grafiki tła wykonane samodzielnie.

 

  • animacje edukacyjne

Krótka animacja opowiadające historię powstania bagietki wykonana w stylu whiteboard. Rysowanie na szybie, gąbka wymazująca slajdy.

 

zapraszam do współpracy!

Email

silvia@picturebysilvia.com

Telefon

(+48) 501 379 244

Adres

Polska, Warszawa

14 + 4 =